koronawirus-baner

Po raz XIX razem!

161Już po raz dziewiętnasty wspólnie bawili się kostrzyńscy zapaśnicy i ci wszyscy wspaniali ludzie, dzięki którym mogą oni na co dzień reprezentować barwy naszego miasta na matach zapaśniczych całej Europy. Bal rokrocznie organizowany jest wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą oraz SKF Olimp aby podsumować i wspólnie świętować sukcesy minionego roku. Również tym razem nie zabrakło tych wszystkich, którzy od lat wspierają tą dyscyplinę sportu. Nie brakowało równie okazji do kolejnych toastów a bal skończył się nad białym ranem, kiedy wszyscy w doskonałych humorach opuszczali mury jak zwykle gościnnej Kręgielni.

271

O godzinie 20.00 prezes kostrzyńskiego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Olimp” Andrzej Kail, z dyrektorem MOSiR Zygmuntem Mendelskim oraz trenerem koordynatorem sekcji zapasów Antonim Żołną, serdecznie powitali wszystkich miłych gości życząc im znakomitej zabawy, wspaniałej atmosfery i dobrej kondycji w tańcach. A kondycja tego dnia była potrzebna, bowiem w przerwach pomiędzy kolejnymi punktami imprezy gościom ani na chwilę nie dawał odpocząć fantastyczny zespół Funny Sunny Company ze Szczecina, który stworzył fantastyczną atmosferę do zabawy i nogi same porywały licznie przybyłe na bal pary do tańca! Siły można było zregenerować przy suto zastawionych stołach w doborowym towarzystwie. Przez całą noc przy rewelacyjnej muzyce wszyscy bawili się doskonale, tworząc naprawdę sympatyczną, przyjacielską i szampańską atmosferę. Bawiono się do białego rana, a ostatnia para opuściła gościnne mury KCK "Kręgielnia" po godzinie 8:00.

101

XIX Bal Przyjaciół Zapasów to jednak nie tylko zabawa, ale przede wszystkim doskonała okazja, aby w nieco luźniejszej atmosferze podsumować miniony rok. W imieniu burmistrza i dyrektora MOSiR za wybitne osiągnięcia sportowe w 2018 roku uhonorowani zostali: Mariusz Hadrysiak (za wybitne osiągnięcia międzynarodowe w zawodach wyciskania sztangi leżąc) Dariusz Kalisz (za zdobycie tytułu mistrzowskiego i III miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Europy w kategorii samochodów terenowych T2) oraz Mariusz Kubica (za tytuł Wicemistrza Polski Ligi sportera w formule 3 GUN i liczne sukcesy w strzelectwie sportowym).

141

Prezes SKF Olimp Andrzej Kail wzniósł także toast, życząc obecnym na balu przyjaciołom sportu wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, hojności, zaś sportowcom i szkoleniowcom życzył osiągnięcia jak najlepszych sportowych wyników w 2018 roku. W swojej krótkiej przemowie nie zapomniał o sponsorach, dzięki którym nasi zapaśnicy nie tylko mogą uczestniczyć w licznych zawodach o randze krajowej i międzynarodowej, ale także godnie reprezentują nasze miasto i są wszędzie rozpoznawani dzięki przepięknym strojom. W imieniu Gladiatorów A. Kail podziękował i wręczył okolicznościowe tabla dla sponsorów kostrzyńskich zapasów: Mariuszowi Gatak, Krzysztofowi Grędzińskiemu, Mariuszowi Hadrysiakowi, Mariuszowi i Tomaszowi Iwaszko, Gabrieli i Dariuszowi Kalisz, Ryszardowi Nagórnemu, Marioli i Ireneuszowi Siwiec, Małgorzacie i Grzegorzowi Wilmann oraz firmom: Arctic Paper, Bricomarche, ICT Poland, IKAA Ireneusz i Aneta Suchomel, Intermarche, Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekomiczna oraz Polchar.  

181

Było więc szalenie sympatycznie, panowała przyjemna przyjacielska i wyjątkowa atmosfera. Jak co roku, (i tym razem także), impreza ta w ocenie bawiących się, przebija wszelkie inne imprezy, zabawy w Kostrzynie nad Odrą. W imieniu kadry szkoleniowej i zawodników, serdeczne podziękowania za dotychczasowe wsparcie rzeczowe i finansowe, za wszelką pomoc w przeprowadzeniu tego jakże udanego balu, z życzeniami dalszej owocnej współpracy, wszystkim przyjaciołom sportu zapaśniczego oraz wszystkim uczestnikom balu – za stworzenie wyjątkowej, bajecznej atmosfery, składają działacze kostrzyńskiego zapaśniczego stowarzyszenia SKF „Olimp”

 

 

AK zdjecie wykadrowaneXIX Bal Przyjaciół Zapasów to impreza, w której uczestniczyli wspaniali ludzie ceniący sobie dobrą muzykę i smaczne jedzenie. Zabawa jak zwykle trwała całą noc. Nie zakłócił jej nawet prawie godzinny brak prądu. Powiem więcej, w tym momencie nasi goście pokazali prawdziwy hart ducha i zapaśnicze zacięcie, a zabawa rozkręciła się wtedy na całego. Dziękuję wszystkim gościom oraz sponsorom naszej sekcji za to, że zawsze są wśród nas. Oby Was nigdy nie zabrakło, a szczęście było najwierniejszym towarzyszem Waszego życia.

Andrzej Kail
Prezes SKF OLIMP

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo