koronawirus-baner

MUKS „PS” gramy na PGE Narodowym

muksMUKS „PS” gramy na PGE Narodowym. Podczas XIX Turnieju „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” klub MUKS „PS” w Kostrzynie nad Odrą reprezentowały 3 zespoły, po jednej w każdej rozgrywanej kategorii. Największy sukces odniosła drużyna dziewcząt startująca w kategorii U-12 zajmując I miejsce pokonując w finale drużynę Kania Cup Gorzów Wlkp. w rzutach karnych. Dramaturgia tego meczu była duża gdyż dziewczęta MUKS „PS” prowadziły 2:0 a bramka wyrównująca padła z rzutu karnego w ostatniej minucie spotkania. Po wygraniu rzutów karnych dziewczęta zademonstrowały jak można się cieszyć z sukcesu, sukcesu tym większego, że w grupie eliminacyjnej mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się zwycięstwem 1:0 dla zespołu Kania Cup Gorzów Wlkp. 

 

Wygrywając finał wojewódzki zespół zagwarantował sobie awans do turnieju ogólnopolskiego w Warszawie co nastąpiło drugi raz z rzędu. Drużyna MUKS „PS” zaprezentowała się w następującym składzie: Amelia Dąbrowska, Emilia Gwizdoń, Natalia Illkowa, Gabriela Kiałka, Oktawia Mularska, Alicja Mycyk, Hanna Nowakowska, Kalina Sakowicz, Nikola Wysokińska.

Drużyna U-10 naszego klubu zakończyła rozgrywki na trzecim miejscu w grupie eliminacyjnej wygrywając dwa mecze i dwa przegrywając, zespół wystąpił w składzie: Anastazja Ciesielska, Patrycja Karolak, Wiktoria Nowacka, Anna Nowakowska, Sandra Rojek, Aleksandra Rojek, Oliwia Tichow, Oliwia Tracz.

Drużyna U-8 w gronie 6 zespołów uczestniczących w turnieju zajęła trzecie miejsce przegrywając w półfinale z dziewczynkami z Międzyrzecza 2:1, które zostały zwyciężczyniami całego turnieju. Najskuteczniejszą zawodniczką została Zosia Mikołajczyk, która w czterech spotkaniach strzeliła 15 bramek, dziewczęta MUKS „PS” wystąpiły w składzie: Urszula Filipkowska, Karolina Jęczmienna, Zuzanna Kluczyńska, Bianka Kodzis, Hanna Kuśmierczyk, Julia Michalska, Zofia Mikołajczyk, Olga Sawko, Karolina Szewczyk, Kornelia Wróbel.

muks

muks

muks

 

 

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo