koronawirus-baner

Wspaniały sukces kostrzyńskich zapasów

054Kostrzyn nad Odrą w dniach 30-31 marca br. gościł ponad 180 zawodników z ponad 40- klubów z Polski. Był to jeden z największych turniejów zapaśniczych w grupie wiekowej Kadetów. W takim Turnieju nie mogło zabraknąć naszych Zapaśników którzy walczyć mieli o Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży "Świętokrzyskie". Po raz kolejny Kostrzyn nad Odrą pokazał w jakim stylu organizuje się zawody. Jak wita się gości i jak się czują w Kostrzynie nad Odrą. Jak pisze na banerach "Kostrzyn nad Odrą przyjaznym miastem" Oprawa Pucharu Polski Trofea sportowe, upominki potwierdziły że jest jak zawsze czyli po prostu jest Super.

Tym razem niezbyt gościnni byli tylko zapaśnicy z Kostrzyna. jeden z nich zdobył złoty medal (Marcel Kaczmarek w kategorii wagowej  65kg), a koledzy klubowi walczyli o brązowy medal w tej samej kategorii. Lepszym zawodnikiem okazał się Kewin Metel a piąte miejsce Kacper Miklaszewski.

Kolejne pojedynki o medale stoczyli Oskar Piekutowski w kat. wagowej 45 kg, następnie w kategorii 48 kg Lucjan Rojewski również przegrywa walkę i obaj zajmują piąte miejsca. Kategoria wagowa 60 kg to walka o wszystko udział w   OOMŁ w Kielcach -Kadrę Polski i o upragniony medal w już wyższej kategorii pokonując zawodnika z Lubska.

Dobre pojedynki i wygrane walki dały efekty   bo okazało się że aż ośmiu naszych zawodników z Kostrzyna nad Odrą weżmie udział w Finałach OOMŁ wielką przyjemność sprawił faky że po odczytaniu Komunikatu końcowego okazało się że SKF "OLIMP" został najlepszą drużyną Pucharu Polski Kadetów. Sukces nasz dedykujemy wszystkim, którzy w nas wierzyli i cieszyli się z naszego sukcesu.

Dziękujemy za wsparcie naszego Pucharu Polski 0Kadetów wszystkim firmom które przyczyniły się do tak pięknego sukcesu Sportowo- Organizacyjnego - Trener Antoni Żołna

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo