koronawirus-baner

Tanecznym krokiem w Nowy Rok

taniec007Taneczny Klub Sportowy Rapsodia to organizacja z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tańca. Przez lata działalności na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, kadra instruktorska wytrenowała wielu Mistrzów Okręgu Lubuskiego, a także Mistrzów Polski. Od kilku lat, Klub poszerzył swoją działalność o nowe miejscowości, m.in. o Kostrzyn nad Odrą (zajęcia odbywają się na hali sportowej przy ul. Niepodległości 11 - stadion). Klub jest członkiem Federacji Tańca Sportowego, przez co, uczestnicy kursów mają możliwość uczestnictwa w sportowej rywalizacji na ogólnopolskich i zagranicznych turniejach tańca.

IMG 0006
Wakacyjny obóz taneczny, Borne Sulinowo 2019

 

Grupa kostrzyńskich dzieci, pełnych pasji do tańca i sportowej rywalizacji, kolejny juz sezon z zaangażowaniem trenuje swoje taneczne umiejętności, czego uwieńczeniem jest udział w turniejach tańca. Dzieci trenują niestrudzenie nie tylko podczas zajęć grupowych i indywidualnych, które odbywają się dwa razy w tygodniu, ale i w trakcie wakacyjnych obozów tanecznych oraz weekendowych szkoleń organizowanych w czasie roku szkolnego. Rapsodia, to jednak nie tylko Klub Tańca Sportowego, to również nauka dla każdego, kto zdecyduje się poruszyć swoje ciało i umysł i da się zaprosić do tańca. Już od stycznia nadchodzącego roku rozpoczynamy w Kostrzynie nowe zajęcia dedykowane dla młodzieży i dorosłych. Kurs Tańca Towarzyskiego dla Par, czyli wprowadzenie do kanonu tańców standardowych i latynoamerykańskich, jak walc i cha-cha, a także Ladies Latino, czyli propozycja dla Pań, chcących wspaniale spędzić czas tańcząc w rytmach latynoamerykańskich.

taniec005
Instruktor Jacek Janda wraz z parą seniorską Wiolettą i Krzysztofem Przybyszewskimi
(puchar za III miejsce) podczas Mistrzostw Polski w Sierpcu, 2019 roku

Nasz kadra:

Jacek Janda  - tancerz międzynarodowej klasy tanecznej S, medalista Mistrzostw Polski i wielu innych turniejów tańca. Wykwalifikowany instruktor tańca z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy trenerskiej ze wszystkimi grupami wiekowymi. Jego podopieczni osiągają sukcesy w skali ogólnopolskiej, włącznie ze złotym medalem Mistrzostw Polski. Specjalizuje się i pasjonuje w tańcach latynoamerykańskich.

Tim Ulitkin - czynny tancerz mistrzowskiej krajowej klasy tanecznej A w tańcach standardowych. Mistrz Okręgu Zachodniopomorskiego i V-ce Mistrz Okręgu Lubuskiego. Licencjonowany Nauczyciel WF ze specjalizacją instruktorką. Prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym, przygotowuje przyszłych małżonków do pierwszego tańca.

rap pary   rap latino

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo